Naujienos

2018 m. spalio 24 d. darželyje lankėsi policijos bičiulis Amsis bei Kaišiadorių miesto  policijos pareigūnė Neringa Perlytė-Alionienė. Jie vaikams vaizdžiai paaiškino, kaip teisingai eiti per gatvę, kaip elgtis netoli jos, kaip nešioti atšvaitus, kam jie reikalingi. Darželinukai atidžiai klausėsi policijos pareigūnės patarimų. Kad vaikams būtų dar aiškiau, visi pasižiūrėjo nuotaikingus filmukus apie išdykusius vaikus ir gatvėje tykančius pavojus.

Rodyti daugiau >>>

Edukacinio užsiėmimo metu vaikai kūrė išskirtinius magnetukus. Išsirinko sau patinkančią formą ir specialia technika išraižė bei nuspalvino savo magnetuką.Edukacinio užsiėmimo metu ugdytiniai susipažino su specialia išraižymo technika, lavino smulkiąją motoriką.

 

 

 

 

Rodyti daugiau >>>

Sveikiname rajono mokinių piešinių konkurso „Bičiulis žalia uniforma“ prizininką Lauryną Ivinskį ir jo mokytoją Gražiną Pūrienę.

Gerbiami tėveliai,

Kviečiame Jus dalyvauti projekte "Paslaugų šeimai plėtojimas Kaišiadorių rajone".
Projekte numatytos veiklos:

  • Individualios/grupinės psichologo konsultacijos;
  • Tėvystės įgūdžių mokymai;
  • Kursai nėščiosioms ir jų artimiesiems;
  • Šeimų klubai;
  • Šeimų stovyklos.

Veiklos nemokamos, finansuojamos iš ES. Lektoriai, psichologai ir kiti specialistai atvyktų į Pravieniškių lopšelį-darželį "Ąžuoliukas".

Išsami informacija apie projekto veiklas pridedama.

Administracija

Rudenėlio šventė Pravieniškių lopšelyje - darželyje „Ąžuoliukas“.

 

 

 

 

 

 

Rodyti daugiau >>>

Dar visai neseniai jie buvo maži žmogeliukai, o šiandien jie jau taria „sudie“ darželiui. Žiūrėjome į juos ir negalėjome patikėti, kad atėjo metas atsisveikinti.

Jie užaugo, pasiruošė naujam gyvenimo etapui.
Linkime būsimiems pirmokėliams ištvermės, ryžto, geros nuotaikos, o tėveliams dėkojame už bendravimą ir bendradarbiavimą per visus šiuos metus.

Rodyti daugiau >>>

Mama - brangesnė už deimantą, gražesnė nei deivė ir tyresnė nei angelas. Šilčiausi ir nuoširdžiausi vaikų sveikinimai mamoms skambėjo ir Pravieniškių lopšelyje-darželyje ,,Ąžuoliukas''.

 

 

 

 

Rodyti daugiau >>>

Respublikinė ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacija „Sveikatos Želmenėliai“ organizavo sveikatinimo akciją „Sveikas vaikas – laimingas vaikas“ – skirtai Pasaulinei sveikatos dienai paminėti. Masiniame bėgime „Aš bėgu – 2018“ dalyvavo ir lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ bendruomenė. Akcijos tikslas – populiarinti bėgimo kultūrą Lietuvoje tarp ikimokyklinio ugdymo įstaigų, skatinti domėjimąsi bėgimu.

 

 

Rodyti daugiau >>>

Gerbiami Tėveliai,

Dėkojame visiems rėmusiems lopšelį-darželį ir pervedusiems 2 proc. GPM. Šios lėšos naudojamos ugdytinių ugdymo sąlygų gerinimui. Labai prašytume 2% savo pajamų mokesčio skirti ir šiemet, iki gegužės 1 d. reikėtų užpildyti specialią formą FR 0512. Kaip ją pildyti, galima rasti VMI internetinėje svetainėje.

Ačiū už paramą darželiui.

Rekvizitai 2 proc. paramai:

Paramos gavėjo identifikacijos Nr.(kodas): 190503397
Paramos gavėjo pavadinimas: Kaišiadorių r. Pravieniškių lopšelis-darželis ,,Ąžuoliukas"
Buveinė: Pravieniškių g. 11, Pravieniškės, Kaišiadorių r.

Specialios prašymo formos ir pildymo instrukcijos:

Boružiukų grupės ir Bitučių grupės akimirkos darželyje

 

 

 

 

 


Rodyti daugiau >>>

Prisikėlimo šventė tarytum palietė visus gėrio spinduliais. Gaivūs pavasario vėjai įkvėpė, pakylėjo kiekvieno iš mūsų širdis. Ruoštis Velykų šventei pradėjome likus dviems savaitėms. ,,Boružiukų“ ir ,,Bitučių“ grupių vaikai sėjo Velykų žolytę. Papuošę savo gamintais margučiais su meile dovanojo savo šeimoms.

 

 

 

 

Rodyti daugiau >>>

Pravieniškių lopšelio-darželio „Ąžuoliukas” ugdytiniai, šventiškai pasipuošę Juozo Statkevičiaus siūtais tautiniais rūbeliais, kuriuos perdavė seimo narė Laimutė Matkevičienė su savo komanda (tai fondo ,,Švieskime vaikus'', kurio mecenatas R. Karbauskis, dovana) 2018 m. kovo 9 d. susirinko į salę paminėti Kovo 11-osios.

 

 

 

 

Rodyti daugiau >>>

Vasario 16-oji yra ypatinga šventė visai Lietuvai ir mūsų lopšelio-darželio bendruomenei. Šiai gražiai šventei pradėjome ruoštis anksti. Darželio auklėtojos organizavo Respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių parodą ,,TULPĖ LIETUVAI", skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti, puošė grupes. Kiekvienoje grupėje auklėtojos vedė edukacinius užsiėmimus, kurių metu vaikams buvo pasakojama apie Lietuvą, valstybės simbolius – vėliavą ir herbą.

 

 

Rodyti daugiau >>>

Užgavėnės – žiemos šventė, kurios paskirtis – išvyti žiemą ir prisišaukti pavasarį. Tai viena iš savičiausių ir žaismingiausių tradicinių švenčių. Vienas pagrindinių Užgavėnių šventės atributų yra kaukės ir persirenginėjimas. Seni žmonės sakydavo – jei Užgavėnių nešvęsi, tai visus metus nuo nelaimių neatsiginsi.

 

 

 

 

Rodyti daugiau >>>

XVII LR Vyriausybės programos įgyvendinimo plane numatyta iki 2020 m.

Informacija tėvams, kurie pageidauja 2018-2019 mokslo metais pradėti ugdyti vaiką pagal priešmokyklinio ugdymo programą

 

Penkerių ir šešerių metų amžiaus vaikų tėvams artėja apsisprendimo laikas.

Jau kitais mokslo metais tėvai (globėjai) patys galės nuspręsti - 5 ar 6 metų vaikas pradės lankyti priešmokyklinę grupę. Atitinkamai pradinį ugdymą vaikas pradėtų lankyti 6 ar 7 metų. Tokį Švietimo įstatymo pakeitimą priėmė Seimas. Įstatyme numatyta, kad „priešmokyklinis ugdymas pradedamas teikti vaikui, kai tais kalendoriniais metais jam sueina 6 metai. Priešmokyklinis ugdymas gali būti teikiamas anksčiau tėvų (globėjų) sprendimu, bet ne anksčiau, negu vaikui sueina 5 metai“.

Įsigaliojus švietimo įstatymo pataisai, pagal pradinio ugdymo programą vaikas pradedamas ugdyti, kai jam tais kalendoriniais metais sueina 7 metai. Taip pat įteisinta, kad pradinis ugdymas pradedamas vaikui teikti vienais metais anksčiau, kai vaikas tėvų (globėjų) sprendimu buvo ugdomas pagal priešmokyklinio ugdymo programą metais anksčiau.

Jei tėvams sunku suprasti, ar jų vaikas jau pakankamai brandus priešmokykliniam ugdymui, įstatymas numato, kad tėvai (globėjai) gali kreiptis į pedagoginę psichologinę tarnybą arba švietimo pagalbos tarnybą, kurios aptarnavimo teritorijoje yra švietimo teikėjas, dėl 5 metų vaiko brandumo ugdytis pagal priešmokyklinio ugdymo programą vertinimo ir ne vėliau kaip per 20 darbo dienų nuo kreipimosi dienos gauti iš šių tarnybų rekomendacijas dėl vaiko pasirengimo mokytis.

Jau nuo 2018 m. rugsėjo pradedamas ugdymo ankstinimo procesas, tačiau ne privalomai, o suteikiant teisę tėvams patiems nuspręsti dėl jų vaiko leidimo į priešmokyklinę grupę vieneriais metais anksčiau.

Darželio auklėtinius aplankė Kalėdų Senelis.

 

 

 

 

 

 

Rodyti daugiau >>>

Pasiruošimas šventėms, vaikams suteikė daug džiaugsmo. Kalėdų laukimas buvo kupinas šiltų akimirkų, smagaus pasiruošimo ir nuotaikingo šurmulio visame darželyje. Lipdėm senį besmegenį, puošėm eglę, dalyvavome parodoje "Eglutė kitaip" ir dar daugybė dalykų, kuriuos nuveikėm visi kartu, kad šventinis laikotarpis būtų kupinas šilumos ir džiaugsmo.

 

 

 

Rodyti daugiau >>>

Pravieniškių lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ 2017 m. lapkričio 10 d. pradėta vykdyti Emocinio intelekto programa „Kimochis“. Tai smagios, naujoviškos ir lengvai į ugdymo programą integruojamos veiklos, padedančios vaikams įgyti pasitikėjimo savimi ir išmokti spręsti keblias socialines-emocines situacijas.

 

 

 

Rodyti daugiau >>>

Siekiant padidinti vaikų fizinį aktyvumą, reikia nuolat lavinti judėjimo įgūdžius, skatinant daugiau domėtis sportine veikla. Visa tai įtakojo projekto įgyvendinimą ikimokyklinėse ugdymo grupėse.

 

Rodyti daugiau >>>

„Ech, koks nykus metų laikas", - dažnai sakoma apie rudenį. Tačiau tiesa yra tokia, kad ir rudenį gali būti linksma. 2017 m. spalio 18 d. vyko nuotaikinga Rudenėlio šventė. Tėvelių papuoštomis rudeninių lapų skraistėmis, karūnomis vaikai susirinko į darželio salę.

 

 

 

 

Rodyti daugiau >>>

Direktorės pavaduotoja ugdymui šiltais žodžiais sveikino savo kolegas su tokia gražia profesine švente. Šią dieną darželio ugdytiniai su meninio ugdymo mokytoju Stanislovu dovanojo auklėtojoms šventinę programą.

 

Rodyti daugiau >>>