Naujienos

2018 m. spalio 24 d. darželyje lankėsi policijos bičiulis Amsis bei Kaišiadorių miesto  policijos pareigūnė Neringa Perlytė-Alionienė. Jie vaikams vaizdžiai paaiškino, kaip teisingai eiti per gatvę, kaip elgtis netoli jos, kaip nešioti atšvaitus, kam jie reikalingi. Darželinukai atidžiai klausėsi policijos pareigūnės patarimų. Kad vaikams būtų dar aiškiau, visi pasižiūrėjo nuotaikingus filmukus apie išdykusius vaikus ir gatvėje tykančius pavojus.

Rodyti daugiau >>>

Edukacinio užsiėmimo metu vaikai kūrė išskirtinius magnetukus. Išsirinko sau patinkančią formą ir specialia technika išraižė bei nuspalvino savo magnetuką.Edukacinio užsiėmimo metu ugdytiniai susipažino su specialia išraižymo technika, lavino smulkiąją motoriką.

 

 

 

 

Rodyti daugiau >>>

Sveikiname rajono mokinių piešinių konkurso „Bičiulis žalia uniforma“ prizininką Lauryną Ivinskį ir jo mokytoją Gražiną Pūrienę.

Gerbiami tėveliai,

Kviečiame Jus dalyvauti projekte "Paslaugų šeimai plėtojimas Kaišiadorių rajone".
Projekte numatytos veiklos:

  • Individualios/grupinės psichologo konsultacijos;
  • Tėvystės įgūdžių mokymai;
  • Kursai nėščiosioms ir jų artimiesiems;
  • Šeimų klubai;
  • Šeimų stovyklos.

Veiklos nemokamos, finansuojamos iš ES. Lektoriai, psichologai ir kiti specialistai atvyktų į Pravieniškių lopšelį-darželį "Ąžuoliukas".

Išsami informacija apie projekto veiklas pridedama.

Administracija

Rudenėlio šventė Pravieniškių lopšelyje - darželyje „Ąžuoliukas“.

 

 

 

 

 

 

Rodyti daugiau >>>

Dar visai neseniai jie buvo maži žmogeliukai, o šiandien jie jau taria „sudie“ darželiui. Žiūrėjome į juos ir negalėjome patikėti, kad atėjo metas atsisveikinti.

Jie užaugo, pasiruošė naujam gyvenimo etapui.
Linkime būsimiems pirmokėliams ištvermės, ryžto, geros nuotaikos, o tėveliams dėkojame už bendravimą ir bendradarbiavimą per visus šiuos metus.

Rodyti daugiau >>>

Mama - brangesnė už deimantą, gražesnė nei deivė ir tyresnė nei angelas. Šilčiausi ir nuoširdžiausi vaikų sveikinimai mamoms skambėjo ir Pravieniškių lopšelyje-darželyje ,,Ąžuoliukas''.

 

 

 

 

Rodyti daugiau >>>

Respublikinė ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacija „Sveikatos Želmenėliai“ organizavo sveikatinimo akciją „Sveikas vaikas – laimingas vaikas“ – skirtai Pasaulinei sveikatos dienai paminėti. Masiniame bėgime „Aš bėgu – 2018“ dalyvavo ir lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ bendruomenė. Akcijos tikslas – populiarinti bėgimo kultūrą Lietuvoje tarp ikimokyklinio ugdymo įstaigų, skatinti domėjimąsi bėgimu.

 

 

Rodyti daugiau >>>

Gerbiami Tėveliai,

Dėkojame visiems rėmusiems lopšelį-darželį ir pervedusiems 2 proc. GPM. Šios lėšos naudojamos ugdytinių ugdymo sąlygų gerinimui. Labai prašytume 2% savo pajamų mokesčio skirti ir šiemet, iki gegužės 1 d. reikėtų užpildyti specialią formą FR 0512. Kaip ją pildyti, galima rasti VMI internetinėje svetainėje.

Ačiū už paramą darželiui.

Rekvizitai 2 proc. paramai:

Paramos gavėjo identifikacijos Nr.(kodas): 190503397
Paramos gavėjo pavadinimas: Kaišiadorių r. Pravieniškių lopšelis-darželis ,,Ąžuoliukas"
Buveinė: Pravieniškių g. 11, Pravieniškės, Kaišiadorių r.

Specialios prašymo formos ir pildymo instrukcijos:

Boružiukų grupės ir Bitučių grupės akimirkos darželyje

 

 

 

 

 


Rodyti daugiau >>>

Prisikėlimo šventė tarytum palietė visus gėrio spinduliais. Gaivūs pavasario vėjai įkvėpė, pakylėjo kiekvieno iš mūsų širdis. Ruoštis Velykų šventei pradėjome likus dviems savaitėms. ,,Boružiukų“ ir ,,Bitučių“ grupių vaikai sėjo Velykų žolytę. Papuošę savo gamintais margučiais su meile dovanojo savo šeimoms.

 

 

 

 

Rodyti daugiau >>>

Pravieniškių lopšelio-darželio „Ąžuoliukas” ugdytiniai, šventiškai pasipuošę Juozo Statkevičiaus siūtais tautiniais rūbeliais, kuriuos perdavė seimo narė Laimutė Matkevičienė su savo komanda (tai fondo ,,Švieskime vaikus'', kurio mecenatas R. Karbauskis, dovana) 2018 m. kovo 9 d. susirinko į salę paminėti Kovo 11-osios.

 

 

 

 

Rodyti daugiau >>>

Vasario 16-oji yra ypatinga šventė visai Lietuvai ir mūsų lopšelio-darželio bendruomenei. Šiai gražiai šventei pradėjome ruoštis anksti. Darželio auklėtojos organizavo Respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių parodą ,,TULPĖ LIETUVAI", skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti, puošė grupes. Kiekvienoje grupėje auklėtojos vedė edukacinius užsiėmimus, kurių metu vaikams buvo pasakojama apie Lietuvą, valstybės simbolius – vėliavą ir herbą.

 

 

Rodyti daugiau >>>

Užgavėnės – žiemos šventė, kurios paskirtis – išvyti žiemą ir prisišaukti pavasarį. Tai viena iš savičiausių ir žaismingiausių tradicinių švenčių. Vienas pagrindinių Užgavėnių šventės atributų yra kaukės ir persirenginėjimas. Seni žmonės sakydavo – jei Užgavėnių nešvęsi, tai visus metus nuo nelaimių neatsiginsi.

 

 

 

 

Rodyti daugiau >>>